Már az ókori Rómában is tudták a tutit, vagyis kenyeret és cirkuszt a népnek. Mi sem találtunk fel semmi csodát csak a modern technikát is felhasználjuk a klubtagjaink és rajongók közti állandó kapcsolattartáshoz. 
Klubunk megalakulása óta arra törekedünk hogy minnél többen ismerjék meg a rádióamatőrködést. Mivel aki még nem rádióamatőr annak nincs lehetősége a rádióamatőr frekvenciákon forgalmazni és úgy találkozni velünk, erre már egy régi megoldásunk gyógyír ami abból áll hogy egy nyílt levelező listát üzemeltetünk ahova bárki regisztrálhat és ha igaz nagyon virtuálisan de a klubunk “tagja” lehet.

Néhány hete beindítottuk aZello channel HA5KDR_FANKLUB csoportot amin szintén találkozhatunk a rajongóinkkal. Nincs más teendőd mint az oldalon található Zello szoftvert a számítógépre vagy mobiltelefonra feltelepíteni, majd kérni a csatlakozást a HA5KDR_FANKLUB csoportba.

Ha további kérdésed van a témával kapcsolatban, a HA5KDR fórumán is felteheted a Zello topicban!